پایان همایش 10 روزه و تقدیر از بزرگان صنفی عکاسان خراسان

یکشنبه 26 آذر 9695
429 بازدید

 

 آیین اختتامیه ششمین دوره همایش 10 روز با عکاسان در حالی روز گذشته برگزار شده که رییس هیئت مدیره انجمن عکاسان از بی‌توجهی به این انجمن و هنر عکاسی انتقاد کرد.

این مراسم با اسلاید شو عکس های زلزله اخیر کرمانشاه همراه با تارنوازی و آواز خوانی امیر حسین تفرشی آغاز شد و اجرای آن برعهده علی ضیایی بازیگر تئاتر بود. سپس سیف الله صمدیان؛ رییس هیات مدیره انجمن عکاسان ایران در این مراسم گفت: انجمن عکاسان ایران در یک وضعیت شگفت انگیز نسبت به دیگر انجمن های تجسمی قرار دارد. در واقع انجمن همزمان با یک معضل و موهبت روبروست و آن داشتن حداقل هفت انجمن متعبر است. انجمن های صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، عکاسان خانه تئاتر، عکاسان سینمای ایران، عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، عکاسی میراث فرهنگی و انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران.

 

 

در ادامه این مراسم با پخش کلیپی از زنده یاد شاهرخ حاتمی هنرمند عکاس سرشناس ایرانی تقدیر شد.در ادامه این مراسم با حضور ساعد نیک ذات و کیارنگ علایی از چند عکاس خراسان تقدیر شد. حمید عرب بین، اکبر صالحی، فرامرز عامل بردبار، حمیدرضا گیلانی فر و نوشین وفادار هنرمندانی بودند که از آن ها تقدیر شد.

جدیدترین اخبار

محبوب ترین اخبار

تماس شما باعث دلگرمی ماست.
051-38442042 | 051-38443520